Domino Expo

Hasan KAZANÇ

Genel Müdür

0(312) 447 46 45

hasan@domino.com.tr

Gizem YUCEL

Kongre Sekreteri

0(312) 945 03 89

gizem@domino.com.tr

Kübra Hazal ATMAN 

EIF Satış Sorumlusu

0(312) 945 03 85

hazal@domino.com.tr

Gözde BAŞ

Fuar Alım Heyetleri Uzmanı

0(312) 945 03 79

gozde@domino.com.tr

Tuğçe CEBELİ

EIF Satış Müdürü

0(312) 945 03 86

tugce@domino.com.tr

Sedef KARAÇAM

EIF Satış Sorumlusu

0 (312) 945 03 81

sedef@domino.com.tr

Emine DEMİRHAN

EIF Satış Sorumlusu

0(312) 945 03 88

emine@domino.com.tr

Ali ASLANTAŞ

MINEXPO Satış Müdürü

0(312) 439 39 64 

ali@domino.com.tr

Simge UYKUR

MINEXPO Satış Yetkilisi

0(312) 439 39 64 

simge@domino.com.tr

Gonca MORAL

Türkiye Enerji Pazarı Sorumlusu

0(312) 945 03 82

gonca@domino.com.tr

Özge GUVEN

Türkiye Enerji Pazarı Sorumlusu

0(312) 945 03 82

ozge@domino.com.tr

Mustafa DAŞTAN

Etkinlik Transferleri Sorumlusu

0(312) 945 03 82

mustafa@domino.com.tr

Tülin BOLATTEKİN

Muhasebe Sorumlusu

0(312) 945 03 82

tulin@domino.com.tr

Mersin escort bayan - Mersin escort sitesi -
eskisehir eskort