WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020
MARAY MAKİNA

1995 yılında Türkiye'de bulunan büyük ve küçük çaplı işletmelere  kestirimci bakımı anlatmak, öğretmek ve ülkemize katma değerde bulunmak amacıyla yola çıkan Genel Müdürümüz İbrahim Tütünoğlu, sektörün en tecrübeli ve yetkin çalışanlarıyla 2009 yılında Maray Makina Mühendislik firmasını kurmuş, yıllardır bireysel olarak yürüttüğü güvenilirlik merkezli bakım tekniklerini, kurum olarak yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermeye devam ettirmiştir. 

Bu Sektörde 100 ' ü aşan İşletmeye Vibrasyon Ölçümü, Yerinde Balans, Lazerli Kaplin Ayarı, Termal Gözlemleme, Ultrasonik Muayene, Çevrimiçi İzleme Sistemleri, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Vermektedir.

Maray Makina Mühendislik olarak  Kocaeli merkez şubemiz başta olmak üzere , İzmir  ve Azerbaycan(Bakü)  şubeleri ile birlikte yurtiçi ve yurtdışında 7/24 hizmet vermekteyiz.

 

Maray Makine Mühendislik,  makina ve elektrik mühendislerinden&teknisyenlerinden oluşan, 20 yıllık tecrübeye sahip, işinde uzman bir ekibe sahiptir. İdeal ve hassas bir yakla­şımla, takım ruhu anlayışıyla mevcut konu­mumuza baktığımızda Türkiye'nin en büyük kestirimci bakım servis hizmetleri veren firması durumundayız. Ülkemizin her köşe­sinde ulusal veya uluslararası marka olmuş çok değerli onlarca hizmet verdiğimiz tesisler bulunmaktadır.

Maray Makine Mühendislik TS EN 180 9001 standartları doğrultusunda kalite yönetim sistemine dahil olup kurumsal­laştırdığı yapısı içinde, doğru tespitleriy­le, hizmet verdiği muhataplarının en güvenilir partneri olmaktadır. Geldiğimiz noktada Maray Makine Mühendislik, Türk sanayisinde Kestirimci Bakımda, konusu­nun uzmanı olarak tanınmanın ve Türki­ye'nin en büyük Kestirimci bakım servisi olmanın, bilgisine, tecrübesine ve verdiği hizmette güvenilir olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Top