12. ULUSLARARASI ENERJİ KONGRESİ VE FUARI 06-07-08 KASIM 2019

İLETİŞİM

Roy Burton

Roy Burton

Kıdemli Ticaret Danışmanı

+90 (534) 087 2294 roy.burton@dominoexpo.com
Gizem YÜCEL

Gizem YÜCEL

Kongre ve Fuar Direktörü

+90 (312) 447 46 45 +90 (533) 607 54 06 gizem@dominoexpo.com
Melike TEKİN

Melike TEKİN

Fuar Satış Takım Lideri

+90 (312) 447 46 45 melike.tekin@dominoexpo.com
Berksan BÜYÜKYILDIZ

Berksan BÜYÜKYILDIZ

İş Geliştirme Direktörü

+90 (312) 447 46 45 +90 (532) 695 32 70 berksan@dominoexpo.com
Serdar ATILIR

Serdar ATILIR

Tanıtım ve Pazarlama Direktörü

+90 (312) 447 46 45 +90 (532) 442 97 91 serdar@dominoexpo.com
Berkay ŞENTÜRK

Berkay ŞENTÜRK

Enerji Sistemleri Mühendisi - Avrupa Satış & Pazarlama Sorumlusu

+90 (312) 447 46 45 +90 (532) 405 29 94 berkay@dominoexpo.com
Özgül KARAGÖZ

Özgül KARAGÖZ

Dış Ticaret (Körfez Ülkeleri Ticari Heyetleri) Ticari İstihbarat Uzmanı

+90 (312) 447 46 45 ozgul@dominoexpo.com
Sertaç SAL

Sertaç SAL

Dış Ticaret (Afrika Ülkeleri Ticari Heyetleri) Ticari İstihbarat Uzmanı

+90 (312) 447 46 45 sertac@dominoexpo.com
Gülşah BOZKURT

Gülşah BOZKURT

Enerji Sistemleri Mühendisi - Kongre ve Yurtdışı Heyetler Sorumlusu

+90 (312) 447 46 45 +90 (531) 607 26 92 gulsah@dominoexpo.com
Tülin BOLATTEKİN

Tülin BOLATTEKİN

Muhasebe Müdürü

+90 (312) 447 46 45 +90 (554) 470 38 35 tulin@dominoexpo.com
Erdem KELEŞ

Erdem KELEŞ

Fuar Operasyon ve Teknik Sorumlusu

+90 (312) 447 46 45 +90 (532) 408 75 48 erdem.keles@dominoexpo.com
Abdullah GEZER

Abdullah GEZER

Tasarım & Sanat Sorumlusu

+90 (312) 447 46 45 +90 (530) 305 45 77 gezer@dominoexpo.com
Beril Cansin Saran

Beril Cansin Saran

Alım Heyetleri Departmani - Stajyer

+90 (312) 447 46 45 cansin@dominoexpo.com

Domino Fuarcılık A.Ş.

Uğur Mumcu Caddesi NO: 64 Gaziosmanpaşa PK: 06700 Ankara, TÜRKİYE Tel : +90 (312) 447 46 45 Faks : +90 (312) 448 03 22 E-posta : info@dominoexpo.com
Top