12. ULUSLARLARASI ENERJİ KONGRESİ VE FUARI 06-07-08 KASIM 2019

İLETİŞİM

Gül YILMAZ

Gül YILMAZ

EIF Fuar Satış Takım Lideri

+90 (533) 721 11 95 Skype: dominoturizm_gul gul@dominoexpo.com
Gizem YUCEL

Gizem YUCEL

EIF Fuar Satış Takım Lideri

+90 (312) 447 46 45 Skype: gizem@dominoexpo.com
Melike TEKIN

Melike TEKIN

EIF Fuar Satış Takım Lideri

+90 (312) 447 46 45 Skype: melike.tekin@dominoexpo.com
Serdar ATILIR

Serdar ATILIR

EIF Kongre Koordinatörü

+90 (312) 447 46 45 Skype: serdar.atilir@globalenergyagency.org
Özgül KARAGOZ

Özgül KARAGOZ

Dış Ticaret - Ticari İstihbarat Uzmanı

+90 (312) 447 46 45 Skype: ozgul@dominoexpo.com
Sertac SAL

Sertac SAL

Dış Ticaret - Ticari İstihbarat Uzmanı

+90 (312) 447 46 45 Skype: sertac@dominoexpo.com
Berkay ŞENTÜRK

Berkay ŞENTÜRK

Enerji Mühendisi

+90 (312) 447 46 45 Skype: berkay@dominoexpo.com
Gulsah BOZKURT

Gulsah BOZKURT

Enerji Mühendisi - Yurtdışı Heyetler Sorumlusu

+90 (312) 447 46 45 Skype: gulsah@dominoexpo.com
Tülin BOLATTEKİN

Tülin BOLATTEKİN

Muhasebe Müdürü

+90 (312) 447 46 45 Skype: tulin@dominoexpo.com
Erdem KELEŞ

Erdem KELEŞ

EIF Fuar Teknik Sorumlusu

+90 (312) 447 46 45 Skype: erdem@dominoexpo.com
Abdullah Gezer

Abdullah Gezer

EIF Tasarım - Sanat Sorumlusu

+90 (312) 447 46 45 Skype: gezer@dominoexpo.com

Domino Fuarcılık A.Ş.

Uğur Mumcu Cad. 64 Gaziosmanpaşa P.K. 06700 Ankara, TÜRKİYE Tel : + 90 312 447 46 45 Faks : + 90 312 448 03 22 E-posta : info@dominoexpo.com
Top