WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020
ARMTEK ELEKTRİK

BİZ KİMİZ?

Ürün ve Üretim:

  • Kolin Holding bünyesinde yer alan Armin Elektrik A.Ş.’nin sahibi olduğu şirketimiz 01.01.2018 tarihinde üretime başlamıştır.
  • Yeni, yenilikçi, dinamik, Orta Gerilim Şalt Ekipmanları’nın ürünleri ve üretimi konusunda yüksek teknoloji ve hızlı büyüme hedeflerine sahiptir.
  • İlk yıl, 3.500 adet Metal Mahfazalı Modüler Hücre ve 750 adet Beton Köşk gibi ciddi üretim rakamlarına ulaşmıştır.
  • Yıllık 10.000 adet Metal Mahfazalı Modüler Hücre, 4.000 adet Metal Clad ve 2.500 adet Beton Köşk üretim kapasitesine sahiptir.

Çalışanlarımız ve Paydaşlarımız:

  • Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek.
  • Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; ürettiğimiz yüksek teknolojik ürünler ile, ülkemize, grubumuza, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza net katma değer yaratmak.
  • 200 çalışan ile Türkiye istihdam gücüne katkı. Hedef 2023 yılında 1.000 çalışan.

Vizyonumuz:

  • Faaliyet gösterdiğimiz alanda, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.
  • Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalitenin bir bütün olduğu inancı içinde, yaptığımız her işte, aldığımız her kararda ve aksiyonda, uyguladığımız her proseste, yani Satış ve Pazarlama faaliyetlerinde, Planlama’da, Üretim ve Araştırma ve Geliştirme’de, İnsan Kaynaklarımızın, Bilgi İşlem faaliyetlerimizin, Finans yönetimimizin her noktasında Kaliteyi sorgular, müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlarız. Kalite’yi uydurmayız, yaratırız, iyileştirir ve yaşatırız. Kalite bir yolculuktur, onu arama, bulma, yaşatma adına tüm yönetim sistemlerimizin performansını artırmayı ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Çalışanlarımızın ramak kala bile dahil sıfır kaza ile hayatlarını sürdürmeleri için tehlikeleri ortadan kaldırmayı ve riskleri minimize etmeyi, Çevre’ye olan saygımız ve sevgimiz ile kirliliği önlemeyi ve çevremizi korumayı, yasal şartlar ve uygulanabilir diğer şartları yerine getirmeyi taahhüt ederiz. Bu bağlamda sosyal sorumluluk anlayışımız son derece doğaldır ve samimidir.

Böylelikle, Kalite, sadece ürünlerimize yansımaz, davranışlarımıza yansır, iletişimimize yansır, sorun çözme tekniklerimize yansır, eserlerimize yansır, paydaşlarımıza yansır.

İnanırız ki, Toplam Kalite felsefesi içinde yaklaştığımız, yaşadığımız ve yansıttığımız bu Kalite olgusu, bizi insan olarak, ürünlerimizi teknolojik olarak, firmamızı kurumsal olarak, müşterilerimizi bizden duydukları güven ve memnuniyet olarak sürekli ileriye taşır. Ve bunların doğal sonucu olarak, Toplam Kalite felsefemiz ve yaklaşımımız, firmamızın içindeki çalışanları ve tüm paydaşları ile birlikte güçlü finansı olan sürdürülebilir bir firma olması yönünde en temel mihenk taşıdır.

 

Top