WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020
ASUNIM TÜRKİYE

2012 yılında, “Grupo Asunim” bünyesinde faaliyetlerine başlayan Asunim Türkiye; PV güneş enerjisi alanında lisanslı ve lisanssız güneş parkları ve çatı üstü sistemler için;
-YATIRIM DANIŞMANLIĞI
-UYGUN TEKNOLOJİNİN SEÇİLMESİ
-SİSTEM PLANLAMA
-FİZİBİLİTE HESAPLAMALARI
-ALTYAPI VE ARAZİ DEĞERLENDİRME
-ÖLÇÜLENDİRME
-PROJE GELİŞTİRME VE MÜHENDİSLİK
-DOSYA HAZIRLAMA VE BAŞVURU TAKİBİ
-FİNANSAL DESTEK HİZMETLERİ
-ÜRÜN TEDARİKİ
-KURULUM
-DEVREYE ALMA
-SİSTEM TEST VE ONAYI
-İŞLETME VE BAKIM
-GÜVENLİK olmak üzere “anahtar teslim sistem kurulum (EPC) hizmeti” vermektedir.

Asunim Türkiye; 1MW altı ve üstü her boyuttaki güneş enerji santrali için müşteriye özel çözümler tasarlar ve bölgesel özellikleri dikkate alarak müşterilerinin yatırımlarını güvenli hale getirir. Asunim, yılların verdiği tecrübe ile tüm tedarik zincirini kendi bünyesinde birleştirir ve dünyanın farklı noktalarında görev alan uluslararası ekibinin verdiği profesyonel lojistik ve teknik destekle yatırımcılarına ve projelerine katma değer sağlar.

Asunim; globalde 950 MW’lara varan tedarik ve kurulumun altına imza atmasında yanında olan; kalitesini ispatlamış ve sektörde kabul görmüş üreticiler ile çalışmaktadır. Bu üreticiler; işçilik kalitesi, üstün tasarım, rekabetçi fiyatlandırma, zamanında teslimat, satış sonrası destek ve ar-ge özellikleri ile kendi alanlarında en iyi olduklarını kanıtlamışlardır. Son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Asunim Ankara, Kayseri (Türkiye), Selanik(Yunanistan), Antwerp(Belçika), Valencia(İspanya) ve Faro(Portekiz)’da bulunan depoları aracılığı ile müşterilerine esnek, ekonomik ve hızlı çözümler üretmektedir.

Top