WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020
EUROPOWER

38.000m² ‘lik bir üretim alanında faaliyet gösteren Europower Enerji A.Ş. deneyimli, çözüm odaklı ve nitelikli bir mühendislik ekibi ile AG-OG-YG elektrik sistemleri için ürünler tasarlar, geliştirir ve üretir.

En son teknoloji makinelerin ve üretim kabiliyetlerinin desteğiyle olarak aşağıdakileri üretiyoruz;

  • Orta gerilim sabit veya çekilebilir hava yalıtımlı metal ve metal kaplı şalt panoları, SF6 yalıtımlı halka devre birimleri,
  • Otomasyon ve SCADA panoları dahil olmak üzere her türlü alçak gerilim şalt tesisleri ve panolar,
  • Metal sac, sandviç panel, beton ve özel tip kompakt trafo merkezleri / kiosklar,
  • YG-YG, YG-OG, OG-OG VE OG-AG mobil trafo merkezleri,
  • Raylı sistemler için havai hat vakumlu yük ayırıcılar, havai hat ayırıcıları,
  • YG-OG-AG kapasitör bankları, sabit ve mobil güç faktörü düzeltme sistemleri,

Tüm ürünler uluslararası standartlara uygun olarak üretilir ve uluslararası olarak akredite edilmiş laboratuarlarda tip-testinden geçirilir. Europower Enerji proje tasarımı, proje yönetimi, otomasyon & SCADA, işletmeye alma, denetim, saha testleri ve eğitim hizmetleri gibi geniş bir yelpazede mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Europower Enerji ve bağlı kuruluşları ayrıca Türkiye ve yurt dışındaki elektrik ve elektromekanik MTİ projeleri üzerinde de uzmanlaşmıştır. Çok çeşitli endüstrilerde yüksek profilli müşteriler için sürekli olarak yüksek kaliteli anahtar teslimi projeler sunmaktayız. Bunlara ek olarak Europower Enerji, 245kV'luk nominal gerilime kadar (güç frekansında 1200kV BIL ve 500kV'ye kadar) ekipmanların tip testlerini, rutin testlerini ve saha testlerini uluslararası olarak (TURKAK) akredite edilmiş yüksek gerilim test laboratuvarında gerçekleştirmektedir.

Top