WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020
EVCİL SOLAR

Türkiye Elektrik taahhüt sektörünün lider firmaları arasında yer alan Evcil Grup, 1990 yılında Dursun Evcil ve Tevfik Evcil kardeşler tarafından Evcil Elektrik ismiyle şahıs firması olarak sektöre ilk adımı atmıştır. 15 yıllık süre içinde çeşitli projelere imza atan Evcil Elektrik, kimliğini 12 EYLÜL 2005 tarihinde kurumlaştırarak tüzel kişiliğe dönüştürmüş ve Evcil Mühendislik Proje Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanı ile kendini yenilemiştir.

 

Günden güne gelişen Teknolojik ve idari altyapısı, elektrik sektöründeki lider pozisyonu, bu güç ve tecrübe ile hareket eden yönetim kadroları, 100 ’ü aşkın teknik ve idari personeli ile ulaşılan performans seviyesi sayesinde kısa bir süre içerisinde Evcil Grup Şirketleri ulusal platformlarda taahhüt ve ticaret alanlarında önemli yerlere ulaşmıştır.

 

 

Evcil Grup, kurulduğu ilk günden bu güne kadar ana faaliyet alanı olan elektrik ve enerji sektörünün tüm dallarında anahtar teslimi proje ve taahhüt alanında tekniğinin ve kalitesinin ispatı olarak, büyük ve orta ölçekli Yüksek Teknolojik Binalar, Endüstriyel Tesisler, Fabrikalar, Altyapı Projeleri, Yüksek Katlı Binalar, Toplu Konut Projeleri, İş Merkezleri, Hastaneler, Okul Kompleksleri, Apartmanlar, Lüks Konutlar, Villalar, Gayrimenkul ve Konut Projeleri gibi 700’ün üzerinde projelerde, OG/AG ve Zayıf akım Tesisat işlerini başarı ile tamamlamıştır.

Top