WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020
GÖKSU SOLAR

Ultrametik Enerji Şirketi, Göksu Şirketler Topluluğu’nun bir parçası olarak 2013 yılından itibaren yenilebilir enerji kaynakları alanında hizmet vermektedir. Merkez Ofisi Maslak, İstanbul’dadır. Akdeniz Bölge Müdürlüğü, Fethiye’de bulunmaktadır.

Ultrametrik Enerji Şirketi, sürdürülebilir ve temiz gelecek için, yüksek kaliteli ürünlerini en iyi hizmet koşullarında sizlere sunmaktadır. Gereken özen ve titizliği göstererek müşterilerinin talep ve isteklerini eksiksiz şekilde karşılamayı ve aynı zamanda müşteri ilişkilerinde her zaman anlayışlı davranmayı kendine ilke edinmiştir.

Yenilenebilir enerji kaynakları alanında faaliyette bulunan Ultrametrik Enerji, sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye’nin öncü markası olma yolunda basamakları hızla tırmanmakta ve bu basamakları yeni nesil sistemlerle desteklemektedir. Bu sayede sektörde önemli bir konum ve avantaja sahip olmayı başarmıştır. Ultrametrik Enerji bu doğrultuda çalışmalarını hızla geliştirerek ve sürekli revize ederek kusursuzluğa ulaşmayı amaçlamaktadır.

Yenilebilir enerji ve elektrik tesisat projeleri, yaşam kalitesini artıracak cihazların üretimi, temini, kurulumu ile birlikte düzenli bakımı, Fotovoltaik sistemlerin projelendirilmesi, finansal analiz, anahtar teslim kurulumu ile birlikte trafo, kesici ve iletim hatları projeleri alanlarında faaliyetlerde bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için “Hizmetlerimiz” sayfasını ziyaret ediniz.

Top