WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020
GTC SOLAR

GTC lisanslı Ar-Ge birimi 40 kişilik mühendis ekibiyle birlikte Adıyaman’da bulunmaktadır. Sürdürülebilirlik kriterini esas alarak özgün panellerimizi geliştirmekteyiz. Ürünlerimizin daha da uzun ömürlü daha yüksek performanslı ve daha güvenilir olması konusunda her gün çalışıyoruz.
Kendi Mono Perc güneş hücresi üretimimize yıllık 100 MW kapasite hedefiyle 2018 sonunda başlamayı planlamaktayız.
1995 yılında İstanbul’da müşteri güvenliği, çevresel sürdürülebilirlik, maliyet azaltımı, sosyal adalet, çalışan ve halk sağlığı, çeşitlendirilmiş iş gücü sağlanması gibi güçlü değerleri ilke edinen bağımsız bir şirket olarak kurulduk.
GTC her zaman müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının haklarını korumayı amaç edinmiştir. Bu amacı faaliyete başladığı günden itibaren GTC’ nin güçlü ve uzun süren ilişkiler kurmasına sebep olmuştur. Uzun süreli taahhütleri yerine getirmeye çok önem veriyoruz ve güneş enerjisi sektörünün bütün temsilcileri ile birlikte sağlam bir ticaret ortamı kurulacağına inanıyoruz.
Amacımız, teknolojik ürünü en yüksek kalitede üreterek, ürünlerimizin güvenirliliğini, tedarik zincirinin sürekliliğini ve müşteri memnuniyetini geliştirmek, tüm riskleri minimize edebilmektir.

Top