WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020
GÜNEŞFİX

GÜNEŞFİX


1987 yılında başlayan yolculuğumuz çağın gereklerine ve müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak evrildi. Otomotivden beyaz eşyaya, çok farklı sektörlerde farklı materyalleri birbirine güvenli ve uzun ömürlü bağlamak için dinamizmimizi ve enerjimizi ürünlerimize aktardık. Tecrübe biriktirdik. Biriken tecrübelerimizi 2014 yılından itibaren de Güneşfix markası ile enerjiyi ayakta tutmak için kullanmaya başladık. Kuruluşumuzdan bu yana amacımız, üretimlerimizi kaliteden ödün vermeden, makul fiyatlarla, dünya standartlarında ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretmektir.

Güneşfix, Türkiye’de alanında gerekli bilgi, birikim ile teknik ve kalite belgelerine sahip sektöründeki önemli firmalardan biridir.

Kelepçe ve sabitleyici eleman üretimi ile Türkiye’nin bilinen markalarından biri olarak başladığımız yolculuğumuz, Güneşfix markası ile, dünyanın en hızlı gelişen pazarlarından olan PV (foto voltaik) pazarındaki kullanıcılar ve yatırımcılar için doğru, hızlı, kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için yorulmadan gelişerek devam etmektedir.

Top