WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020
İKLİM YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ ÜRETİM DANIŞMANLIK VE EĞİTİM LTD.ŞTİ

"İKLİM” 2016 yılında Doç. Dr. Kutalmış Güven tarafından Kırıkkale Üniversitesinde Teknoloji Geliştirme Bölgesi Teknokent'de AR-GE şirketi olarak kurulmuş olup. Ankara’da ve Kırıkkale’de faaliyetlerini sürdürmektedir. Kosgeb, Tübitak ve Kalkınma Ajansları tarafından desteklenerek enerji alanında AR-GE faaliyetlerini yürütmektedir.

 Bir çok AR-GE faaliyetiyle beraber başta GÜNEŞ ENERJİSİ olmak üzere ENERJİ alanında yatırımlar yapmaktadır. Geliştirdiği ürünlerini güneş enerjisi sahalarına aktararak tecrübesine tecrübe katmaktadır.  Nitelikli personeli, doktora ve yüksek lisanslı ekibiyle ülkemize katma değer katan projelere imza atmıştır.

 Yatırım yaptığı her alanda kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen İklim Yenilenebilir Enerji Ltd. Şti., dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitedeki hizmetleri ve yarattığı sinerji ile enerji sektörünü uluslararası standartlarda temsil ederek, Türkiye’nin önde gelen enerji firmalarından birisi olmayı hedeflemiştir. Alanında butik bir firma olmayı vizyonundan çıkarmamıştır.

Top