DÜNYA DİJİTAL ENERJİ KONGRESİ VE FUARI 02 - 06 KASIM 2020
MAXİMA

2017 yılında; İzleme, Bakım ve onarım firması olarak kurulan MAXIMA uluslararası alanda güneş enerjisi sistemleri konusunda öncü bir EPC firması olan Asunim Grup bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Merkezi Ankara’da bulunan MAXİMA, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan güneş enerjisi santrallerinin İzleme ve Bakım&Onarım hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Dünya çapında sahip olduğumuz tecrübe ve referanslarımızla, dünyanın farklı ülkelerinde bulunan mühendis kadromuz ile çözüm ve destek ortağınız olarak ihtiyacınıza yönelik hizmetler sunmaktayız. Başlıca hizmet alanlarımız: santrallerin uzaktan izlenmesi, önleyici ve düzenleyici bakım üretim raporlaması, performans takibi, tesis yönetimi, arızalara anında müdahale, yedek parça ve stok yönetimi, üretim optimizasyonu, santrallerin teftiş ve durum tespiti, çöken veya hasar gören santrallerin re jenerasyonu hizmetleridir. Tüm bu hizmetleri, sadece ve sadece bakım onarım alanında uzmanlaşmış uluslararası mühendis ve teknik kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu hizmetleri, farklı yükleniciler tarafından inşa edilmiş güneş enerjisi santralleri için de gerçekleştirmekteyiz.

Top