WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020
MOR TASARRUF VE ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş.

Mor Enerji Faizsiz Enerji Finansmanı

Mor Enerji tasarrufa dayalı finansman modelinden ilham alarak yepyeni bir enerji finans modellerini ülkemizin hizmetine sunmanın gururunu yaşamaktadır. ‘Mor Enerji ile Enerjini Yatırıma, Yatırımını ise Enerjiye Dönüştür’ sözleriyle toplumda yer edinmek en büyük mutluluğumuzdur.

Ülkemizde ilk ve tek modeli olan Faizsiz Enerji Finansmanı modelini kardeş firma olan “Morevim” sistemlerinden ilham alarak sayesinde faizsiz, masrafsız kredi masrafı gibi ek maliyetler olmadan da hizmet alabilmektesiniz. Bu sayede geleceğinizi faizsiz enerji yatırımlarına çevirebilir ve “Geleceğimizi Enerji Yatırımlarına Çeviriyoruz” sloganıyla kendi enerjinizi kendiniz üretebilirsiniz. Hem de faiz ve banka olmadan.

Mor Enerji, en iyi hizmeti sizlerle buluşturmak adına grup şirketlerin 28 yıllık inşaat ve enerji yatırımları ve tasarrufa dayalı faizsiz konut ve araç edindirme sisteminden sonra faizsiz enerji finansmanı sektöründe güçlü kadrolarla yola çıkmıştır. Bu sayede sizlerin ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar tüm çözümler sizler için hazırlanmaktadır.

 

 

Top