WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020
SYS ENERJİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Uzun yıllar elektrik ve enerjinin farklı alanlarında kazandığı tecrübeyle, yeniliğin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye’nin değil Asya ve Avrupa’nın da en büyük elektrik taahhüt ve güneş enerjisi firmalarından biri haline gelmek için emin adımlarla ilerlemektedir.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum, uzman kadro ve satış sonrası servis ile kurumsal yönetim amacını gözeten “SYS ENERJİ’’ ülkesinde yakaladığı başarıyı yurtdışında da yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusudur.

SYS ENERJİ olarak temel hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak üstün kalitede GES projeleri üretmek, bu doğrultuda ürün tedariki, projelendirme, mühendislik ve anahtar teslim taahhüt hizmetleri sunarak sürekliliği sağlamaktır.

Şirket yönetimi ve çalışanları olarak; tüm kararlarımız ve faaliyetlerimizde öğrenmeyi ve sürekli gelişimi, takım çalışmasını, bireysel ve kurumsal büyümeyi, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile iş birliği ruhunu geliştirmeyi, sürdürülebilir refah ve yaşam kalitesi için doğal çevreyi korumayı ve zenginleştirmeyi temel değerlerimiz ve kurumsal ilkelerimiz olarak benimsemekteyiz.  

Tüm çalışanlarımız, müşteri odaklı kalite anlayışı ve “yaptığımız her işte mükemmel olma” tutkusu ve heyecanı ile bu politikanın sürekli uygulayıcısı ve savunucusuyuz.

Ürün kalitesi ve dayanıklılığı, teknolojisi, fiyatı, satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlayarak Türkiye ve dünya pazarında tercih edilen marka olmaktır.

Top