SOLARTR Kongre Daveti

GUNDER destekleri ile 13 – 15 Ekim 2021 tarihlerinde EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı Etkinliği gerçekleştirilecektir.

Gerçekleştirilecek olan kongrenin amacı, ülkeler arası çeşitli enerji kaynaklarının ve enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir platform oluşturmaktır.

Geçmiş yıllarda, kongremize başta T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanları olmak üzere; pek çok yabancı bakan, yurtiçinden ve yurt dışından çok kıymetli konuşmacılar ve enerji sektörünün üst düzey temsilcileri iştirak etmiştir.

14. EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı kapsamında, GÜNDER’in iki yılda bir düzenlediği, Türkiye’nin güneş enerjisine özgü tek uluslararası konferansı olan SOLARTR 2021’e ev sahipliği yapılacak. SOLARTR 2021 kapsamında, Türkiye’nin farklı şehirlerinden ve dünyanın birçok ülkesinden gelerek Antalya’da buluşacak olan bilim insanlarından sanayicilere, kamu kesimi temsilcilerinden güneş enerjisi uygulamacılarına kadar farklı kesimlerin olduğu sektör paydaşları güneş enerjisindeki yerel, küresel ve bilimsel son gelişmeleri değerlendirme ve öngörülerde bulunma fırsatı bulacak..

Derneğimiz olarak, Sektörel tecrübelerinizin kongremize büyük değer katacağı inancındayız. Bu sebepten dolayı sizleri EIF 2021’e davet etmekten büyük memnuniyet duyacağız.

 

Kutay KALELİ

GUNDER Yönetim Kurulu Başkanı