WindBaba Platformu

Dünya enerji sektörünün Türkiye’deki en önemli buluşma noktaları arasında bulunan Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı (EIF), 13-15 Ekim 2021 tarihleri arasında 14’üncü kez kapılarını açıyor…

Enerjinin tüm dalları ile birlikte yenilenebilir enerji sektörünün tüm bileşenlerinin yer alacağı kongrede bu yıl; dijitalleşme, endüstri 4.0, elektrikli araçlar, enerji depolama gibi son yılların güncel ve yeni konuları ele alınacak.
Ülkemizdeki yenilenebilir enerji yatırımlarında gerek kurulu güç gerekse ana ve yan sanayi altyapısı ile öncü konumunda olan rüzgar enerjisi sektörü 14’üncü EIF’de tüm aktörleri ile yer alıyor.
Rüzgâr enerjisi sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek eğitim portalı Windbaba da geleceğini bu sektöre arayan her seviyedeki profesyonel ziyaretçi ile buluşmak için şimdiden hazır.
Mart 2020’de yayın hayatına başlayan WINDBABA, profesyonel olarak uzun yıllar sektöre hizmet veren eğitimcilerinin, doğrudan sahada karşılık bulan ve yüksek hassasiyetle hazırlanmış eğitimleri sonrasında katılımcılarına sesleniyor. Online sınavda başarılı olan katılımcılar, Yaşar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (YÜSEM) onaylı Başarı Sertifikasına sahip oluyor.
İzmir Kalkınma Ajansı’nın İzmir Rüzgar Enerjisi Ekosistemine dahil olan tek eğitim firması olan WINDBABA, 1 yıldan kısa sürede yüzlerce gence 2 bin 500 saatin üzerinde eğitim sağladı.
Şimdi de EIF’de rüzgar sektörünün paydaşlarını biraraya getirerek, rüzgar enerjisi sektöründeki günümüz sorunlarına çözümler aranacağı ve gelecek trendlerinin masaya yatırılacağı oturumları ile sektöre yön vermeye hazırlanıyor. Rüzgar enerjisi sektöründe yeralan lider firmaların ürünlerini tanıtma fırsatı bulacağı fuaye alanı, pandemi nedeni ile birbirlerinden fiziksel olarak uzak kalan sektör profesyonellerinin yeni işbirliklerine sahne olacak

WindBaba Platformu